دریافت(پکیج کامل جزوه + ویدئوهای آشنایی با دینامیک و قانون های نیوتن )

پکیج کامل جزوه + ویدئوهای آشنایی با دینامیک و قانون های نیوتن |1091800|efo|دریافت|ایی اف
این فایل درباره ی پکیج کامل جزوه + ویدئوهای آشنایی با دینامیک و قانون های نیوتن می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

پکیج کامل جزوه + ویدئوهای "آشنایی با دینامیک و قانون های نیوتن ". ( فصل دوم فیزیک 2 نظام قدیم- فصل دوم فیزیک پیش)
کتاب فیزیک 2 از 6 فصل تشکیل شده است. در بسته آموزشی حاضر تعدادی از سرفصل های دینامیک در 2 عنوان طبقه بندی و در مدت زمان 48 دقیقه تدریس شده است. در این بسته مفاهیم اولیه علم دینامیک معرفی و تعریف شده است و 3 قانون معروف نیوتن با مثال های شهودی تدریس شده اند. دانش آموزانی که قصد دارند مطالب حاضر را امتحان دهند یا قصد شرکت در کنکور سراسری رشته ریاضی و تجربی را دارند می توانند از این بسته بهره فراوان ببرند. چرا که در بسته حاضر نکات کنکوری مهم و ظریفی تدریس شده اند و مسائل مشابه تست های کنکور به دفعات حل شده اند.

مزایای بسته آموزشی
- تدریس جامع کلیه ی مطالب مربوط به عناوین نامبرده
- حل ده ها مساله مهم امتحانی خارج از کتاب
- ارائه نکات ریز و ظریف کنکوری
- استفاده از نمودار و تصاویر آموزشی و رنگی زیبا جهت بالا رفتن کیفیت آموزش
- قابل پخش بودن ویدئوها با کامپیوتر ، لب تاب و تلویزیون

ویژگی های بسته آموزشی

- تعداد فصل های کتاب فیزیک 2: 6
- تعداد سرفصل های تدریس شده: 2
- زمان آموزش: 48 دقیقه
- جزوه: 10 صفحه
- حجم فایل اصلی: 60 مگابایت

عناوین آموزشی در این بسته:


- آشنايي با مفاهيم اوليه ي ديناميک
- قانون هاي نيوتن

سرفصل کامل فصل سوم فیزیک 2 به صورت زیر است:

فصل سوم : ديناميک

- آشنايي با مفاهيم اوليه ي ديناميک
- قانون هاي نيوتن
- نيروي گرانشي
- نيروي وزن - شتاب گرانش
- نيروي عمودي سطح
- نيروي اصطکاک
- نيروي کشش نخ - نيروي کشش فنر
- استفاده از قانون هاي نيوتن درباره ي حرکت


قابل استفاده برایِ دروسِ

- فیزیک دوم دبیرستان
- فیزیک پیش دانشگاهی
- فیزیک پایه دانشگاه (برای دانشجویان فیزیک و مهندسی)
و برای داوطلبان کنکور

ویدئوها و جزوات طبقه بندی شده سایر فصل ها و سرفصل های درسی کتاب حاضر را می توانید از همین سایت دانلود کنید.

در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی ، سوال درسی و غیردرسی ، انتقاد یا پیشنهاد با ما تماس بگیرید. 09386178303 (همه روزه 8 صبح تا 11 شب - حتی روزهای تعطیل)مطالب دیگر:
📎استرس در ورزشکاران و راههای مقابله با آن📎مبانی نظری و پیشینه تحقیق خوش بینی 43 صفحه📎رویکردها و مولفه های خوش بینی و ویژگی های آن📎مبانی نظری و پیشینه تحقیق کمال گرایی 35 صفحه📎ابعاد و نظریه های کمال گرایی و عوامل موثر بر آن📎مبانی نظری و پیشینه تحقیق رضایت زناشویی 30 صفحه📎مبانی نظری و پیشینه تحقیق رضایت زناشویی 44 صفحه📎عوامل و مولفه های رضایت زناشویی📎نظریه های رضایتمندی ازدواج و ازدواج های بادوام📎دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق هوش هیجانی 51 صفحه📎نظریه ها و مولفه های هوش هیجانی📎پیشینه تحقیق و مبانی نظری رضایت زناشویی 30 صفحه📎ابعاد و نظریه های رضایت زناشویی و عوامل موثر بر آن📎عوامل موثر بر رضایت زناشویی ابعاد و و نظریه های آن📎پاورپوینت کتاب نظریه های برنامه درسی دکتر مهر محمدی📎روانشناسی عمومی هیلگارد - فصل 1 تا 16📎بررسی و توسعه دانش کاربردی در حیطه شناسی الگوی اخلاق حرفه ای با رویکرد اسلامی ایرانی📎مبانی نظری بررسی و توسعه دانش کاربردی در حیطه شناسی الگوی اخلاق حرفه ای با رویکرد اسلامی ایرانی📎پروپوزال و طرح تفصیلی بررسی و توسعه دانش کاربردی در حیطه شناسی الگوی اخلاق حرفه ای با رویکرد اسلامی ایرانی📎پرسشنامه بررسی و توسعه دانش کاربردی در حیطه شناسی الگوی اخلاق حرفه ای با رویکرد اسلامی ایرانی📎ارائه الگو مدیریت کیفیت خدمات ناجا📎مبانی نظری ارائه الگو مدیریت کیفیت خدمات ناجا📎پروپوزال و طرح تفصیلی ارائه الگو مدیریت کیفیت خدمات ناجا📎مقاله ارائه الگو مدیریت کیفیت خدمات ناجا📎پرسشنامه ارائه الگو مدیریت کیفیت خدمات ناجا